Verimli Olmak İsteyen ama Bir Türlü Olamayanlara…

Herkese selam 🙂

Bazı günler yataktan fırlayarak kalkıyorum, o kadar çok fikirim ve yapacak şeyim oluyor ve motvasyonum cok çok yüksek oluyor ama ona rağmen günün sonunda e ben ne yaptım bugün diyorum. Genellikle günümü boşa harcamış oluyorum. Ya da tam tersi yapacak bir şeyim olsa bile gözümde büyüyor da büyüyor ve yine hiç birşey yapamıyorum.

Benim için en iyi metodun herşeyi yazıp gün içinde görmek oluyor. “Bunu daha yapmam gerekiyor ya da bunları yaptım” diyebiliyorum kendime yazılı görünce. Özellikle bu aralarda bana bu sistem çok yardımcı oldu, eğer sizde aynı şekilde hissediyorsanız, yapmanız gerekenlerde daha organize olup zamanınızı daha iyi kullanmak istiyorsanız sizin için ufak birşey yarattım 🙂

Size kendime yarattığım listeye benzer basıp hergün kullanabileceğiniz bir A4 hazırlamak istedim. Hem motivasyon için birkaç birşeyler yazdım hem de bence bir günü organize etmek için en gerekli olan şeyleri ekledim. Kutuları o gününüze göre doldurup her yaptığınız ve yapmanız gereken şeyi görebiliyorsunuz.

Aşağıda “printable” yazan linke tıklayarak fotoğrafı büyük sayfada açıp basabilirsiniz 🙂

 

printable

Follow:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir